Golden ticket voor 2 leerkrachten van De Schelp

Vrijdag hebben 2 van onze leerkrachten een golden ticket ontvangen voor Expeditie met lef! Sam (leerkracht van groep 6) en Yvonne van Lieshout (onze vaste pooler) hebben een uitgebreide selectieprocedure doorlopen en zijn beide uitgekozen om volgend schooljaar met een groep van 18 collega's van andere SKPO scholen op expeditie te gaan. Dat betekent dat ze naast hun werkzaamheden voor De Schelp veel gaan leren over: 
  • het vergroten van eigenaarschap 
  • het ontwikkelen van de groeiende mindset
  • het werken met leerdoelen in de praktijk
  • het laten aansluiten van innovatie bij de eigenheid en visie van de school
Wij zijn er supertrots op dat we 2 collega's in ons team hebben die meedoen, en hopen veel van hun expeditie terug te zien in onze school.
 
Cookie instellingen