We vinden uw mening belangrijk!

Als school werken we aan het best mogelijke onderwijs voor uw kind. We hebben afspraken gemaakt over waar we ons in willen ontwikkelen, zoals kansen voor ieder kind, uitdagend onderwijs, wereldburgerschap en duurzaamheid.

Graag horen we van u of en hoe u deze ontwikkeling terugziet op onze school. En of u tevreden bent. U ontvangt van ons vandaag via de mail een link met daarin een vragenlijst. We vinden het superfijn als u even de tijd
 neemt om deze vragenlijst in te vullen. Dat kost u ongeveer 10 minuten. Uw antwoorden worden anoniem verwerkt. 

Ook de leerlingen van groep 5 t/m 8 en de medewerkers vullen een vragenlijst in. Zo krijgen we een compleet beeld van onze school. De belangrijkste uitkomsten en wat we ermee doen, zullen we op een later moment met u delen.  

Omdat we uw mening van belang vinden willen we er een beloning aan koppelen voor onze leerlingen. Wanneer meer dan 25% van de ouders de vragenlijst invult trakteren we alle leerlingen op een lekker ijsje. Bij een respons boven de 60% mag de leerlingenraad meedenken over een grotere verrassing voor alle leerlingen.
 
We hopen op uw medewerking en stellen het enorm op prijs dat u hier even de tijd voor neemt! 
 

 
 

 

 

Cookie instellingen