Vragenlijst over onze school

Beste ouder(s)/ verzorger(s),

Deze week ontvangt u van ons via de mail een uitnodiging voor het invullen van een vragenlijst. 

Waarom deze vragen?

Als school werken we steeds aan het best mogelijke onderwijs voor uw kind(eren). We hebben afspraken gemaakt over waar we ons in willen ontwikkelen, zoals kansen voor ieder kind, uitdagend onderwijs, wereldburgerschap en duurzaamheid. Graag horen we van u of en hoe u deze ontwikkeling terugziet op de school. En of u tevreden bent. We vinden het erg fijn als u even de tijd neemt om deze vragenlijst in te vullen. Dat kost u ongeveer 10 minuten. Uw antwoorden worden anoniem verwerkt.

Naast ouders vullen ook de leerlingen in groep 5 t/m 8 en de medewerkers een vragenlijst in. Zo krijgen we een compleet beeld van onze school.

De belangrijkste uitkomsten en wat we ermee doen, zullen we op een later moment met u delen.

Cookie instellingen